niedziela, 14 kwietnia 2013

Wiosna zagościła na dobre! w naszych sklepach przynajmniej narazie :)
W tęsknocie za ciepłymi dniami, możemy sobie zakupić super lekkie i zwiewne ciuszki, których nie założymy jeszcze przez pewien czas. Ale jaka to frajda pomarzyć :)
Z tego miejsca chciałabym pochwalić mój ulubiony sklep, za świetny pomysł nowej aranżacji wnętrza.
Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie Zara Centrum, która chyba jako pierwsza lokalizacja sklepu w Warszawie, zaimplementowała nowy design.
Może nawigacja ścieżki zakupowej nie jest jeszcze intuicyjna, ale za to pochwalam pomysł łączenia ciszuków już na wieszakach, sugerując kompletny look - od butów, po akcesoria.
Jeśli nie mamy pomysłu lub weny - Zara doradza jak łączyć poszczególne elementy i muszę powiedzieć, że z sukcesem.
Problem może powstać, gdy wszyscy skorzystamy z sugestii i będziemy wyglądać identycznie, ale jak zauważyłam na ostatniej imprezie na mieście, 'hipsterom' chyba przestała przeszkadzać powtarzalność i identyczność :)
Ok ok nie nabijam się już więcej, ale zastanawiające, jak wszyscy modni młodzi ludzie tak bardzo chcą się wyróżnić i zademostrować swoim wyglądem coś i na koniec dnia okazuje się, że chyba demonstrują to samo, bo wszyscy wyglądają identycznie :))
muszę nastepnym razem zabrać ze sobą aparat :P
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
It's Spring time! at least at stores, in new collections :)
Longing for hot, dry and sunny days, we can now buy lot's of feathery, ethereal clothes, that we won't ware just yet and for a while. But how cool is to dream :)
From this place, I'd like to send congratulations to my fav store for new internal desin.
I was pleasantly surprised with Zara Centrum, that I think was the first to implement new store look in Warsaw.
Maybe shopping path is not as intuitive as it was before, but I applause the idea of instant clothes combinations on the rack, suggesting complete look - from shoes to accessories.
If we're out of ideas, Zara gives us one, on how to combine each elements together.
One problem that I may imagine, is when we all use given suggestions and we'll look all the same
BUT from what I saw last weekend on the town :) all hip into fashion ppl seem not to care that they wear same clothes, same combinations, look identical :)
ok ok I won't hate :P but it's just so weird to me, how all those super fashion-now ppl, who obviously are trying so hard to be different and demonstrate sth with they look, at the end of the day, look excellently the same :D maybe they demonstrate same thing? :P
Next time I'm taking my camera with me to show you what I've seen :P


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz