czwartek, 23 maja 2013

Day & Night ep.1

Czerwiec (i inne R) to ten czas, kiedy wiele z nas łamie sobie głowę, w poszukiwaniu tej jednej ważnej sukienki... I nie mówię tu o sukni ślubnej, o nie! :) Tym razem chodzi o coś równie ważnego :) - strój gości na ślubie :P I nie lekceważcie tego. Myślicie może, że przecież nie na was będzie skupiona uwaga, ale noc jest długa i wcześniej, czy później goście znudzą się patrzeniem na pannę młodą i zaczną się rozglądać za innymi rozrywkami. I dobrze, niech się patrzą! ;) to moja dewiza.
Na tą okazję wybrałam 2 sukienki. Jedną przyzwoitą - żeby mnie wpuścili do kościoła :P, drugą bardziej błyszczącą. Sis z kolei wybrała 1 uniwersalną, z odpowiednimi akcesoriami - i to też jest ważne, żeby sukienka była uniwersalna i dobrze wyglądała w nocy i w dzień!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
June it's this time of the year when some of us are looking for special dress on special occasion. And I'm not talking about weeding dress :P not yet at least. This time it's about next best thing - wedding guest wardrobe. And don't underestimate this one. The night is long and sooner or later all guests will be bored with the bride and start looking for someone else to gossip about :) And let them gossip! That's my motto :P
That's why I've chosen 2 looks for me - one classic, so they'll let me in to the church :P and the other more shiny :) Sis on the other hand, chosen something that will work both ways - which is also important.
 
getting ready - Bag from ZaraComplete Zara look this time

Purse - Zara


Necklace - MangoPurse- Zara


Dress - H&M
Jacket - Mango
Shoes - Zara


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz